Nocleg w Bydgoszczy - wygodne pokoje, blisko centrum miasta

CENTRUM to prężnie działający kompleks noclegowo-rekreacyjny. Składa się z komfortowo wyposażonych pokoi noclegowych, restauracji, sali konferencyjnej i zaplecza rekreacyjnego w postaci kortów tenisowych, siłowni. Kompleks CENTRUM w Bydgoszczy ze względu na swoja lokalizację, wysoki standard i konkurencyjne ceny jest szczególnie atrakcyjny dla osób podróżujących w sprawach biznesowych.

15 wygodnych, funkcjonalnych pokoi stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. We wszystkich pokojach są przestronne łazienki, telewizja satelitarna i dostęp do internetu. Przestronna i odpowiednio wyposażona sala konferencyjna gwarantuje udane spotkania, konferencje, sympozja, jak i spotkania o mniej oficjalnym charakterze. Wentylowana sala pomieści do 60 osób i jest wyposażona w ekran, „flip-chart”, rzutnik multimedialny. Możliwość ksero-kopiowania jest dodatkowym ułatwieniem.

Dzięki możliwości nieodpłatnego korzystania z zaplecza rekreacyjnego (siłownia) pobyt CENTRUM jest wielką przyjemnością.

 • POKÓJ JEDNOOSOBOWY

  205zł / doba

  promocja czasowa

  ŚNIADANIE:
  Dopłata 30zł / osoba
  INTERNET:
  KABLÓWKA:
  PARKING:
  SIŁOWNIA:
  ŚNIADANIE
  INTERNET
  KABLÓWKA
  PARKING
  SIŁOWNIA
 • POKÓJ TRZYOSOBOWY

  270zł / doba

  promocja czasowa

  ŚNIADANIE:
  Dopłata 30zł / osoba
  INTERNET:
  KABLÓWKA:
  PARKING:
  SIŁOWNIA:

Doba Hotelowa trwa od godziny 14 do godziny 12 dnia następnego.

OBIEKT SPORTOWY

Obiekt treningowy – Sportowy Klub Tenisowy „Centrum” znajduje się blisko centrum Bydgoszczy (ul. Nowotoruńska 8) oraz ma do dyspozycji 4 kryte korty tenisowe o nawierzchni dywanowej oraz 6 kortów zewnętrznych wraz z kortem centralnym z widownią dla 400 osób o nawierzchni ceglanej. W obiekcie treningowym znajdują się także:

 • Restauracja oraz Bar
 • Kompleks Sportowy
  • 6 kortów tenisowych zewnętrznych
  • 4 korty tenisowe wewnętrzne
  • siłownia
  • sauna
  • sale do zajęć fitness
 • Nowoczesne pokoje noclegowe

Od 2009 roku do dnia dzisiejszego w Klubie Tenisowym „Centrum” miało miejsce wiele imprez tenisowych od Ogólnopolskich Turniejów Młodzików i Kadetów które są jużcykliczne, a skończywszy na Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn, zarówno indywidualnych jak i drużynowych.

Sportowe i Relaksujące atrakcje już na Ciebie czekają!

KORZYSTNE CENY

W trosce o naszych klientów, ceny dostoswaliśmy do panujących realiów.

ZAWSZE OTWARTE

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 22:00, z nami wieczorne treningi to nie problem.

POSIŁKI JAK U MAMY

Codziennie od godziny 13 czeka na Ciebie pyszny domowy obiad w kilku wersjach.