Najlepsza Szkółka Tenisowa w Bydgoszczy

DLACZEGO WŁASNIE KLUB TENISOWY CENTRUM ?

Każdy młody adept tenisa, który marzy o karierze tenisisty na miarę czołowych zawodników w Polsce i na Świecie powinien od najmłodszych lat trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która zapewni mu optymalny rozwój. Powierzając nam przebieg kariery tenisowej młodego zawodnika zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. W związku z tym staramy się umożliwić naszym zawodnikom rozwój w każdym obszarze, który jest niezbędny do osiągania sukcesów.
W okresie ferii oraz wakacji Klub CENTRUM organizuje półkolonie tenisowe oraz obozy tenisowe.

OBSZAR TENISOWY

Szkolenie tenisowe zakłada udział zawodnika w specjalnie opracowanym dla niego planie zajęć. Treningi tenisowe mają na celu poprawę techniki i taktyki gry. Dwa razy w roku dokonujemy szczegółowej oceny analizy technicznej zawodnika, która pozwala wyznaczyć cele szkoleniowe oraz ocenić postęp młodego sportowca.

OBSZAR MOTORYCZNY

Treningi motoryczne mają na celu wydobycie potencjału ruchowego zawodnika. Kładziemy duży nacisk na prawidłowy fundament w obszarze wzorców ruchowych. Treningi charakteryzują się kształtowaniem taki cech jak: szybkość, koordynacja, siła, moc oraz mobilność . Głównym celem opisanych działań jest długofalowy rozwój zawodnika i kształtowanie prawidłowych nawyków młodego sportowca.

AKTUALNOŚCI TENISOWE

15

Sie2022
Już jutro (16.08.) zakończenie eliminacji singla oraz rozpoczęcie rozgrywek deblowych.
15 sierpnia 2022Admin

14

Sie2022
Prezentujemy plan gier na poniedziałek turnieju Fale Loki Koki Tennis Cup Futures 2022
14 sierpnia 2022Admin
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
  • GRUPA START

    od 130zł

    początkująca

Trenerzy

Piotr Lewandowski
Cezary Welc
Jarek Bieńkowski

CERTYFIKOWANA KADRA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska to istni profesjonaliści, wybierając Klub Sportowy Centrum masz pewność co do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jako klient możesz również liczyć na darmową konsultację z trenerem oraz zajęcia personalne. Dostosujemy cały plan treningowy do Ciebie!

GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Wszystkie zajęcia tenisowe w Klubie Tenisowym Centrum w Bydgoszczy są prowadzone przez świetnych trenerów. Jeśli masz wątpliwości co do swojego planu treningowego, skonsultuj to z nami, otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź.

POZNAJ WSZYSTKICH TRENERÓW

Poznaj Zawodników SKT CENTRUM

STREFA PARTNERÓW

A może... Chcesz zostać partnerem Klubu Sportowego CENTRUM?