Najlepsza Szkółka Tenisowa w Bydgoszczy

DLACZEGO WŁASNIE KLUB TENISOWY CENTRUM ?

Każdy młody adept tenisa, który marzy o karierze tenisisty na miarę czołowych zawodników w Polsce i na Świecie powinien od najmłodszych lat trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która zapewni mu optymalny rozwój. Powierzając nam przebieg kariery tenisowej młodego zawodnika zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. W związku z tym staramy się umożliwić naszym zawodnikom rozwój w każdym obszarze, który jest niezbędny do osiągania sukcesów.
W okresie ferii oraz wakacji Klub CENTRUM organizuje półkolonie tenisowe oraz obozy tenisowe.

OBSZAR TENISOWY

Szkolenie tenisowe zakłada udział zawodnika w specjalnie opracowanym dla niego planie zajęć. Treningi tenisowe mają na celu poprawę techniki i taktyki gry. Dwa razy w roku dokonujemy szczegółowej oceny analizy technicznej zawodnika, która pozwala wyznaczyć cele szkoleniowe oraz ocenić postęp młodego sportowca.

OBSZAR MOTORYCZNY

Treningi motoryczne mają na celu wydobycie potencjału ruchowego zawodnika. Kładziemy duży nacisk na prawidłowy fundament w obszarze wzorców ruchowych. Treningi charakteryzują się kształtowaniem taki cech jak: szybkość, koordynacja, siła, moc oraz mobilność . Głównym celem opisanych działań jest długofalowy rozwój zawodnika i kształtowanie prawidłowych nawyków młodego sportowca.

AKTUALNOŚCI TENISOWE

14

Wrz2017
Drodzy Klubowicze! Z przyjemnością oznajmiamy, że w naszym Klubie ruszyły zapisy na stałe rezerwacje na korty tenisowe w sezonie zimowym 2017/2018! Nie zwlekajcie, ogromne korzyści gwarantowane!  Po więcej ... czytaj więcej
14 września 2017Wiktoria Wiesiołowska

12

Wrz2017
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA BYDGOSZCZY AMATORÓW   Turniej odbędzie się na kortach Klubu Tenisowego CENTRUM w terminie 30.09. - 01.10.2017r. w kategoriach: OPEN 35 + OPEN 45 + Początek godzina 10:00 Katering oraz nagrody dla uczestników Wpisowe 100 zł/os. Zaprasamy
12 września 2017Mateusz
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
 • GRUPA START

  od 130zł

  początkująca

  1 trening tygodniowo (1,5h):
  130zł
  2 treningi tygodniowo (1,5h):
  250zł
  3 treningi tygodniowo (1,5h):
  DLA RODZICÓW:
  zniżka -50% na karnet OPEN
  zniżki na korty tenisowe
  DLA ZAWODNIKÓW:
  bezpłatne sparingi
  1 trening tygodniowo (1,5h)
  2 treningi tygodniowo (1,5h)
  3 treningi tygodniowo (1,5h)
  DLA RODZICÓW
  DLA ZAWODNIKÓW

Trenerzy

Piotr Lewandowski
Tomek Grygoruk
Cezary Welc
Jarek Bieńkowski

CERTYFIKOWANA KADRA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska to istni profesjonaliści, wybierając Klub Sportowy Centrum masz pewność co do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jako klient możesz również liczyć na darmową konsultację z trenerem oraz zajęcia personalne. Dostosujemy cały plan treningowy do Ciebie!

GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Wszystkie zajęcia tenisowe w Klubie Tenisowym Centrum w Bydgoszczy są prowadzone przez świetnych trenerów. Jeśli masz wątpliwości co do swojego planu treningowego, skonsultuj to z nami, otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź.

POZNAJ WSZYSTKICH TRENERÓW

Poznaj Zawodników SKT CENTRUM

STREFA PARTNERÓW

A może... Chcesz zostać partnerem Klubu Sportowego CENTRUM?