Tenis - Klub Centrum w Bydgoszczy zaprasza!

Klub Sportowy CENTRUM to największy ośrodek tenisowy w regionie, posiada łącznie 10 kortów

  • 4 korty w hali, ogrzewane z nawierzchnią dywanową
  • 6 kortów odkrytych, nawierzchnia ceglana

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z tenisem a chciałbyś się nauczyć grać lub spędzić czas w miłej atmosferze. Zapraszamy do Klubu CENTRUM – niezależnie od wieku, obecnej kondycji fizycznej i stopnia umiejętności.

W naszym Klubie zapewnimy Ci opiekę trenera, który poprowadzi profesjonalny trening. W szybki sposób poznasz technikę, taktykę oraz wszystkie elementy gry. Treningi odbywają się indywidualnie. Istnieje również możliwość gry w grupach 2-4 osobowych. Cena w takim przypadku nie ulega zmianie. Czyli: kort + trener.

Jeśli już grasz w tenisa i chcesz poprawić swoje umiejętności. W naszym Klubie możesz:

  • Wynająć kort i grać z własnym partnerem.
  • Wziąć udział w turniejach dla amatorów

Dla firm proponujemy:

  • Wykupienie dla pracowników godzin na kortach tenisowych wszelkie informacje w recepcji Klubu Sportowego Centrum.
  • Organizowanie imprez tenisowych – turniejów tenisowych, które łączą rywalizację sportową ze świetną zabawą. Klub zapewni smaczny katering oraz obsługę.

Tenisowe Aktualności

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

KORTY NA HALI

SZUKASZ TRENERA KTÓRY NAUCZY CIĘ GRAĆ W TENISA?

Nasza kadra trenerska odnosi ogromne sukcesy zarówno w Polsce jak i na Świecie!

Trenerzy

CERTYFIKOWANA KADRA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska to istni profesjonaliści, wybierając Klub Sportowy Centrum masz pewność co do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jako klient możesz również liczyć na darmową konsultację z trenerem oraz zajęcia personalne. Dostosujemy cały plan treningowy do Ciebie!

GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Wszystkie zajęcia tenisowe w Klubie Tenisowym Centrum w Bydgoszczy są prowadzone przez świetnych trenerów. Jeśli masz wątpliwości co do swojego planu treningowego, skonsultuj to z nami, otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź.

POZNAJ WSZYSTKICH TRENERÓW

NAJWIĘKSZY OBIEKT TENISOWY W REGIONIE

„Klub Sportowy CENTRUM od 2010 roku jest gospodarzem międzynarodowego turnieju ITF FUTURES BYDGOSZCZ CENTRUM CUP. Na naszym obiekcie odbywają się również liczne imprezy krajowe jak Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne. Staramy się pokazywać młodym adeptom tenisa i mieszkańcom Bydgoszczy tenis w profesjonalnym wydaniu. ”

POZNAJ CAŁY OBIEKT SPORTOWY

STREFA PARTNERÓW

A może... Chcesz zostać partnerem Klubu Sportowego CENTRUM?