Siłownia - dopracuj każdy detal swojego ciała

Zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy zawsze chętnie służą profesjonalną pomocą, zarówno merytoryczną jak i praktyczną. W przeciwieństwie do samodzielnego, domowego treningu, możesz u nas zasięgnąć porady doświadczonych osób i ćwiczyć pod ich okiem. Czuwamy nad tym, by ćwiczenia były jak najbardziej efektywn, w przypadku złego wykonywania ćwiczeń natychmiast prezentujemy ich poprawną formę.

Regularne uczęszczanie na siłownie przynosi także nieocenione zalety zdrowotne, takie jak poprawa krążenia, stymulacja układu odpornościowego, wzrost stabilności stawów i wiele innych.

Dodatkowe atuty dla posiadaczy karnetu:

 • darmowe konsultacje z trenerem
 • treningi personalne
 • sauna

*

Aktualności na Siłowni w CENTRUM

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
 • SIŁOWNIA

  STUDENT - 105zł

  NORMALNY – 119zł

  SIŁOWNIA:
  SAUNA:
  Nowa cena 30 zł / 1h
  SIŁOWNIA
  SAUNA
 • SENIOR

  99zł

  SIŁOWNIA:
  SAUNA:
  Nowa cena 30 zł / 1h

OPŁATA CZŁONKOWSKA 10 zł

W związku ze znaczącą podwyżką energii, korzystanie z sauny od października 2022 roku będzie dodatkowo płatne - 30 zł za godzinę. Nie Będzie już możliwości korzystania w ramach karnetu, kart MULTISPORT oraz FitProfit. Cena dotyczy wszystkich klientów KT Centrum

KARNET STUDENCKI - niezbędne okazanie ważnej legitymacji studenckiej KARNET SENIOR - możliwość wykupienia karnetu dla osób które ukończyły 55 lat

TRENINGI PERSONALNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ, ZOBACZ JAK NA TYM ZYSKASZ!

Wyzwól w sobie radość i energie która zmieni Twoje życie!

KORZYSTNE CENY

W trosce o naszych klientów, ceny dostoswaliśmy do panujących realiów.

ZAWSZE OTWARTE

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 22:00, z nami wieczorne treningi to nie problem.

POSIŁKI JAK U MAMY

Codziennie od godziny 13 czeka na Ciebie pyszny domowy obiad w kilku wersjach.

Trenerzy

CERTYFIKOWANA KADRA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska to istni profesjonaliści, wybierając Klub Sportowy Centrum masz pewność co do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jako klient możesz również liczyć na darmową konsultację z trenerem oraz zajęcia personalne. Dostosujemy cały plan treningowy do Ciebie!

GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Podczas zajęć treningowych oraz na siłowni cały czas czuwają nasi wybitni trenerzy, gotowi do niesienia natychmiastowej pomocy. Jeśli masz wątpliwości co do swojego planu treningowego, skonsultuj to z nami, otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź.

POZNAJ WSZYSTKICH TRENERÓW

HONORUJEMY KARTY