DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SKRZATÓW

Znakomity występ naszych skrzatów na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Zabrzu. Turniej odbywał się w dniach 9-11.12.2016r. w Klubie Mostostal Zabrze. W finałach uczestniczyło osiem drużyn które przebrnęły przez regionalne eliminacje. Bydgoska ekipa Sportowego Klubu Tenisowego „CENTRUM” pojechała na mistrzostwa w składzie:

– trener Jarosław Bieńkowski

– Maksymilian Rogowski

– Szymon Goldszmyt

W pierwszym dniu zawodnicy SKT „CENTRUM” pokonali Klub Morelowe Warszawa 2:1, w drugim dniu pokonaliśmy drużynę Budowlani Olsztyn (pierwszy rozstawiony zespół). Trzeciego dnia o złoty medal nie sprostaliśmy zawodnikom AZS Poznań. Przegraliśmy mecz 2:1.

Drużyna nie miała sobie równych w grze deblowej, zespół wygrał wszystkie mecze deblowe podczas Mistrzostw.

Należą się olbrzymie słowa uznania i podziękowania całemu zespołowi za bardzo dobre przygotowanie i ambitną walkę.

Prognozuje to dobrymi wynikami na przyszłość.

W dniach 16-18.12.2016r. na kortach Klubu Tenisowego „CENTRUM” odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Trener Tomasz Grygoruk desygnuje do Mistrzostw zawodników: