Trenerzy

Tenis / trenerzy

Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski

W latach osiemdziesiątych będąc w Toronto, Kanada, rozpoczął karierę trenera tenisa ziemnego.Doświadczenia z trenowania w klubie sportowym „Polonia” Bydgoszcz i granie w zespole pierwszoligowym pozwoliły mu rozpocząć pracę w szkole tenisowej „Peter Burwash International” Texas, USA. W szkole tej od 1989 roku do 2009 pracował w takich krajach jak: Kanada, USA, Wyspy Karaibskie, Katar, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Austria. W tym ostatnim kraju spędził najwięcej czasu prowadząc obozy tenisowe jak również programy specjalne dla osób niepełnosprawnych.

Cezary Welc

Cezary Welc

Absolwent AWFiS w Gdańsku oraz licencjonowany instruktor tenisa. Od 2005 roku pracujący aktywnie z młodzieżą, prowadząc zajęcia wychowania fizycznego w jednej z bydgoskich szkół. Przy nauczaniu stosuje innowacyjne metody, indywidualizując danego zawodnika. Prawidłową metodyką nauczania poszczególnych elementów uzyskuje widoczny efekt już po pierwszym treningu.

Jarek Bieńkowski

Jarek Bieńkowski

Licencjonowany instruktor tenisa. Czynny zawodnik grajacy na poziomie miedzynarodowym. Sparingpartner czołowych polskich zawodników. Doswiadczony trener stosujacy najnowsze i najbardziej efektywne techniki szkolenia na kazdym poziomie zaawansowania. Wielokrotny medalista mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych.

Siłownia / trenerzy

Dawid Zdrojewski

Dawid Zdrojewski

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka, pasjonat sportów walki i treningu funkcjonalnego. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do współpracy.

Fitness / trenerzy

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch
Instruktor fitness (FA Fitness Basic Instruktor,Functional Trainer, Body & Easy Ball, Stretching, Fit Mama) Do czterdziestego roku życia tyko jeździłam rowerem. Dojrzawszy, odkryłam nowy sposób na swoje życie. Zarażona energią i fitnessem wykształciłam się w tym kierunku. Pragnę przekazać innym swoją pasję. Pełna energii i zawsze uśmiechnięta. Ale i rozumiejąca, że każdy może mieć urazy, przeciwwskazania i kontuzje. Dostosuję moje zajęcia indywidualnie do Twoich możliwości. Praca z ludźmi w zbliżonym wieku, to ogromna satysfakcja. Nie dajmy się zaszufladkować jako nieaktywni. Bo nimi nie jesteśmy.

Natalia Sieg

Natalia Sieg

Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia”- Herodot. Od najmłodszych lat jej wielką miłością był taniec. Należała do zespołu tańca klasycznego, który z czasem przerodził się w taniec współczesny i teatr tańca. Natalia obecnie jest Trenerem Personalnym z certyfikatem MEN, instruktorem fitness z certyfikatem TKKF oraz instruktorem Fit and Jump. Posiada nie tylko ogromną pasję do tego co robi, ale również teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie dietetyki i suplementacji, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, aerobowego oraz stretchingu.

Jednocześnie jest zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness i Fit Model. Na jej koncie jest Pierwsze miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski, Drugie miejsce na Grand Prix Polski oraz Trzecie miejsce w Pucharze Ziemi Puckiej. Wie co to ciężka praca, zaangażowanie i wyrzeczenia.

jest wymagająca nie tylko w stosunku do siebie ale również w stosunku do swoich podopiecznych.
Nadal poszerza swoją wiedzę i bierze liczny udział w szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy by realizować Wasze marzenia o pięknej sylwetce.

Kama Nowak

Kama Nowak


Hej dziewczyny 🙂 Jestem Kama – totalnie zakochaną dziewczyną w Zumbie!

Zacznijmy od tego co to jest Zumba? 🙂
To połączenie fitnessu oraz tańca latynoamerykanskiego.
W krótkim czasie jesteśmy w stanie ukształtować naszą sylwetkę i zrzucić kilka zbędnych kg przy fantastycznej muzyce i zabawie. 🙂

Moja przygoda zaczęła się 3 lata temu chodząc na zajęcia zumby.
Spalone kalorie, endorfiny, wysiłek oraz świetna zabawa działają jak narkotyk.
Dzisiaj jestem instruktorem zumby i chcę się dzielić z innymi dobrą zabawą, energią oraz tym co kocham.

Marta Kozłowska

Marta Kozłowska


Instruktorka fitness (Basic, Trening funkcjonalny, Aktywność 60+, Active Mum, Kettlebell, Wzmacnianie ze sprzętem, Modelowanie pośladków, Trening Core, Pilates – stabilizacja głęboka). Uwielbia dźwigać ciężary i dawać ostry wycisk, na zajęciach interwałowych z nią na pewno spalisz mnóstwo kalorii i wymodelujesz ciało!

Drugą jej największą pasją jest pilates i usprawnianie ciała, zawsze dba o odpowiednią technikę i bezpieczeństwo ćwiczeń oraz o wzmacnianie mięśni głębokich i odpowiednie rozciągnięcie po zajęciach. 🙂

Propagatorka zdrowego odżywiania, które uzdrawia nasze ciało i jelita, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitnessowych oraz dietetycznych, chętnie dzieli się swoją wiedzą.
Zawsze uśmiechnięta, z nią nie będziesz się nudzić na zajęciach.

Paulina Trepczyńska

Paulina Trepczyńska