Trenerzy

Tenis / trenerzy

Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski

W latach osiemdziesiątych będąc w Toronto, Kanada, rozpoczął karierę trenera tenisa ziemnego.Doświadczenia z trenowania w klubie sportowym „Polonia” Bydgoszcz i granie w zespole pierwszoligowym pozwoliły mu rozpocząć pracę w szkole tenisowej „Peter Burwash International” Texas, USA. W szkole tej od 1989 roku do 2009 pracował w takich krajach jak: Kanada, USA, Wyspy Karaibskie, Katar, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Austria. W tym ostatnim kraju spędził najwięcej czasu prowadząc obozy tenisowe jak również programy specjalne dla osób niepełnosprawnych.

Cezary Welc

Cezary Welc

Absolwent AWFiS w Gdańsku oraz licencjonowany trener tenisa PZT. Od 2005 roku pracujący aktywnie z zawodnikami na różnym etapie rozwoju. Swoje doświadczenie zdobywał na korcie od najmłodszych lat reprezentując kluby BKS Polonia i BTT Bydgoszcz. Uczestnik licznych kursów i szkoleń prowadzonych przez akredytowanych wykładowców z Polski i zagranicy. Brał udział w projektach takich jak: Akademia Caroliny Woźniackiej, wprowadzanie programu Tenis10 do szkół podstawowych, organizator turniejów i obozów dla dzieci i młodzieży.
Przy nauczaniu stosuje innowacyjne metody, indywidualizując danego zawodnika. Prawidłową metodyką nauczania poszczególnych elementów uzyskuje widoczny efekt już po pierwszym treningu..

Siłownia / trenerzy

Dawid Zdrojewski

Dawid Zdrojewski

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka, pasjonat sportów walki i treningu funkcjonalnego. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do współpracy.

Fitness / trenerzy

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch
Instruktor fitness (FA Fitness Basic Instruktor,Functional Trainer, Body & Easy Ball, Stretching, Fit Mama) Do czterdziestego roku życia tyko jeździłam rowerem. Dojrzawszy, odkryłam nowy sposób na swoje życie. Zarażona energią i fitnessem wykształciłam się w tym kierunku. Pragnę przekazać innym swoją pasję. Pełna energii i zawsze uśmiechnięta. Ale i rozumiejąca, że każdy może mieć urazy, przeciwwskazania i kontuzje. Dostosuję moje zajęcia indywidualnie do Twoich możliwości. Praca z ludźmi w zbliżonym wieku, to ogromna satysfakcja. Nie dajmy się zaszufladkować jako nieaktywni. Bo nimi nie jesteśmy.

Natalia Sieg

Natalia Sieg

Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia”- Herodot. Od najmłodszych lat jej wielką miłością był taniec. Należała do zespołu tańca klasycznego, który z czasem przerodził się w taniec współczesny i teatr tańca. Natalia obecnie jest Trenerem Personalnym z certyfikatem MEN, instruktorem fitness z certyfikatem TKKF oraz instruktorem Fit and Jump. Posiada nie tylko ogromną pasję do tego co robi, ale również teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie dietetyki i suplementacji, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, aerobowego oraz stretchingu.

Jednocześnie jest zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness i Fit Model. Na jej koncie jest Pierwsze miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski, Drugie miejsce na Grand Prix Polski oraz Trzecie miejsce w Pucharze Ziemi Puckiej. Wie co to ciężka praca, zaangażowanie i wyrzeczenia.

jest wymagająca nie tylko w stosunku do siebie ale również w stosunku do swoich podopiecznych.
Nadal poszerza swoją wiedzę i bierze liczny udział w szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy by realizować Wasze marzenia o pięknej sylwetce.