Trenerzy

Tenis / trenerzy

Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski

W latach osiemdziesiątych będąc w Toronto, Kanada, rozpoczął karierę trenera tenisa ziemnego.Doświadczenia z trenowania w klubie sportowym „Polonia” Bydgoszcz i granie w zespole pierwszoligowym pozwoliły mu rozpocząć pracę w szkole tenisowej „Peter Burwash International” Texas, USA. W szkole tej od 1989 roku do 2009 pracował w takich krajach jak: Kanada, USA, Wyspy Karaibskie, Katar, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Austria. W tym ostatnim kraju spędził najwięcej czasu prowadząc obozy tenisowe jak również programy specjalne dla osób niepełnosprawnych.

Cezary Welc

Cezary Welc

Absolwent AWFiS w Gdańsku oraz licencjonowany instruktor tenisa. Od 2005 roku pracujący aktywnie z młodzieżą, prowadząc zajęcia wychowania fizycznego w jednej z bydgoskich szkół. Przy nauczaniu stosuje innowacyjne metody, indywidualizując danego zawodnika. Prawidłową metodyką nauczania poszczególnych elementów uzyskuje widoczny efekt już po pierwszym treningu.

Jarek Bieńkowski

Jarek Bieńkowski

Licencjonowany instruktor tenisa. Czynny zawodnik grajacy na poziomie miedzynarodowym. Sparingpartner czołowych polskich zawodników. Doswiadczony trener stosujacy najnowsze i najbardziej efektywne techniki szkolenia na kazdym poziomie zaawansowania. Wielokrotny medalista mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych.

Siłownia / trenerzy

Wiktoria Wiesiołowska

Wiktoria Wiesiołowska

Dawid Zdrojewski

Dawid Zdrojewski

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka, pasjonat sportów walki i treningu funkcjonalnego. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do współpracy.

Roman Biskup

Roman Biskup

Były zawodnik i trener WKS Zawisza. Wielokrotny medalista, rekordzista i reprezentant Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Jako trener, wielokrotnie poprowadził swoich zawodników na podjum indywidualnie jak również drużynowo. Obecnie zajmuje się prowadzeniem treningów grupowych oraz personalnych w klubie Centrum.

Treningi dla dzieci, młodzieży oraz seniorów

  • treningi zdrowotne
  • treningi ogólnorozwojowe
  • treningi redukcyjne
  • treningi kulturystyczne
  • treningi podnszenia ciężarów

Przeprowadzę z Tobą wywiad, podczas którego poznam stan Twojego zdrowia, kondycję fizyczną oraz nawyki żywieniowe.
W oparciu o cele treningowe jakie będziesz chciał/a osiągnąć, dostosuję do Twoich wymagań program optymalny i idealny dla Twoich potrzeb. Dzięki temu, będziesz mogł/a wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych celów, a w tym przede wszystkim dla zdrowia i rzeźbienia sylwetki, poprawy sprawności fizycznej czy profilaktyki zdrowotnej.
Dokładnie dopasowany plan treningowy pozwoli Ci czerpać dużo radości z podejmowanej aktywności, nauczy Cię świadomości ciała oraz doda Ci energii życiowej i zredukuje efekty codziennego stresu.

Chętnie przekażę swoje doświadczenie oraz doradzę w jaki sposób osiągnąć swój cel. Zaplanuję Twój każdy dzień na siłowni, stworzę dla Ciebie indywidualny plan treningu.
Zapraszam na trening pod fachowym okiem wykwalifikowanego trenera klubu Centrum: Roman Biskup

Bartosz Kwiatkowski

Bartosz Kwiatkowski

Swoje podstawowe kwalifikacje instruktora rekreacji ruchowej i ćwiczeń siłowych zdobył w toruńskim TKKF. Uczestnik licznych kursów i szkoleń min: MOBILITY W CROSSFICIE, MOBILITY WPROWADZENIE DO P1, DIETA SUPLEMENTACJA W CROSSFICIE, DIETA SUPLEMENTACJA W THRIATLONIE… wielu innych oraz licznych warsztatów motywacyjnych.

Entuzjasta diet odchudzających IF i ketogenicznej oraz zwolennik diet i nawyków żywieniowych zgodnych z grupa krwi. Life coach i motywator, wielbiciel filozofii oraz fascynat rozwoju świadomości, pozytywnego myślenia. Trener o sporym doświadczeniu zawodowym, wszechstronny sportowiec.

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!

Fitness / trenerzy

Monika Tabaczyńska

Monika Tabaczyńska

Tomahawk I.C.E Basic Instruktor oraz PFI Basic Instruktor Fitness. Uczestniczka wielu konwencji fitnessowych i Indoor Cyclingowych. Cały czas szkoli się i rozwija swoją pasję. Absolwentka Collegium Medicum UMK w Toruniu. Z wykształcenia biotechnolog medyczny. Ze sportem związana od wielu lat najpierw jako klientka, potem swoją pasję realizuje po drugiej stronie jako instruktor. Jej pasją są dwa kółka, te napędzane siłą mięśni oraz te mechaniczne. Kocha każdą formę aktywności fizycznej. Z uśmiechem na twarzy potrafi bezlitośnie wycisnąć z uczestników ostatnie poty na zajęciach. Jej motto: konsekwencja prowadzi do sukcesu.

Patrycja Bohdanowicz

Patrycja Bohdanowicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy kierunku Turystyka i Rekreacja. Od 1996 r. adeptka baletu Opery Nova w Bydgoszczy. W 2008 roku tancerka zespołu baletowego Teatru Muzycznego Lublinie. Współpracuje z Teatrem Pantomimy „Dar” w Bydgoszczy. Dyplomowany instruktor Fitness, Pilates i Nordic Walking. Pasjonatka Jogi. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych i konwencji fitness, trenowała pod okiem słynnych choreografów.W oparciu o swoje doświadczenie, zainteresowania i pasję prowadzi zajęcia fitness dla dorosłych oraz zajęcia taneczne i ogólnorozwojowe dla dzieci.Wiecznie w ruchu. Uwielbia fitness i wszelkie inne formy aktywności fizycznej. Dużo się śmieje. Ma wielką satysfakcję kiedy po jej zajęciach ludzie wychodzą zmęczeni, ale z uśmiechem na ustach.

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch

Beata Sawalisch
Instruktor fitness (FA Fitness Basic Instruktor,Functional Trainer, Body & Easy Ball, Stretching, Fit Mama) Do czterdziestego roku życia tyko jeździłam rowerem. Dojrzawszy, odkryłam nowy sposób na swoje życie. Zarażona energią i fitnessem wykształciłam się w tym kierunku. Pragnę przekazać innym swoją pasję. Pełna energii i zawsze uśmiechnięta. Ale i rozumiejąca, że każdy może mieć urazy, przeciwwskazania i kontuzje. Dostosuję moje zajęcia indywidualnie do Twoich możliwości. Praca z ludźmi w zbliżonym wieku, to ogromna satysfakcja. Nie dajmy się zaszufladkować jako nieaktywni. Bo nimi nie jesteśmy.

Aneta Dąbrowska

Aneta Dąbrowska

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor Zumba
oraz międzynarodowy certyfikowany instruktor Les Mills: RPM® oraz
Sprint®. Uczestniczka licznych szkoleń (m.in. Akademia Zdrowego
Kręgosłupa, Core Stability, Wzmacnianie) oraz konwencji, pasjonatka
treningu siłowego.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy instruktorskiej
pozwala Anecie zadbać o każdego uczestnika swoich zajęć, dobrać
bezpieczny zestaw ćwiczeń oraz dopasować je do oczekiwań grupy.
Zawsze w pełni zaangażowana oraz uśmiechnięta, przy tym wymagająca.

Jej motto to „jeżeli nie idziesz do przodu, cofasz się”, dlatego
nieustannie szkoli się oraz podnosi poziom swoich kwalifikacji.

Natalia Deja

Natalia Deja

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, trener personalny ,instruktorka ZUMBY .

Pasjonatka dobrego jedzenia ,zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej ,fitnesu i treningu personalnego. Zawodowo zajmuje się handlem zagranicznym ,a popołudniami prowadzeniem zajęć grupowych i treningów . Z pasją i zaangażowaniem podchodzi indywidualnie do klienta .

Swoją energię i motywację do sporej dawki wysiłku potrafi przekazać każdemu. Jej ulubioną partią którą lubi męczyć są POŚLADKI. Optymistka kochająca życie i czerpiąca z niego ile się da. W przerwach między zajęciami podróżuje ,czyta, chodzi do kina i zajmuje się swoim ukochanym psem .

Gosia Reyer

Gosia Reyer

Mówią o mnie że trochę zakręcona, a ja myślę że intuicyjnie spontaniczna. Ashtanga zupełnie jak moja córeczka.. uczy mnie cierpliwości, wytrwałości i pokory, daje siłę i elastyczność, które w życiu są niezwykle przydatne.

Joga pozwala mi oderwać umysł od codzienności i spojrzeć na wszystko z dystansem i spokojem. To właśnie staram się przekazać na swoich zajęciach. 
Zapraszam na matę 

Iza Mojsiewicz

Iza Mojsiewicz

Iza to instruktor fitness różnorodnych form, ze szczególnym zamiłowaniem do Fat Burner, Aerodance, TBC, Body Shape, Stepu, Stretchingu, treningu interwałowego oraz ćwiczeń wzmacniających: ze sztangą, hantlami, gumą, piłkami, bosu. 

Kilkanaście lat praktyki w branży fitness pozwala jej odpowiednio dobrać zasady, metody i formy działania pod względem wieku, płci ćwiczących, poziomu ich sprawności i wydolności fizycznej, motywów i oczekiwań w stosunku do podejmowanej aktywności.

Energia i zapał połączone z profesjonalizmem oraz wiedzą. Miłośnik aktywnego i zdrowego stylu życia.

Elwira Świercz

Elwira Świercz

Licencjonowany instruktor Fit and Jump, instruktor Pole Dance – poziom podstawowy i średniozaawansowany, instruktor rekreacji ruchowej fitness- nowoczesne formy gimnastyki, instruktor praktycznej nauki zawodu.

Hania Zmitrowicz

Hania Zmitrowicz

Licencjonowany instruktor Fit and Jump. Prowadziła zajęcia w Pracowni Ciała oraz uczestniczyła w pokazach plenerowych.

Dawid Zdrojewski

Dawid Zdrojewski

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka, pasjonat sportów walki i treningu funkcjonalnego. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do współpracy.