SUKCESY MŁODYCH ZAWODNIKÓW SKT CENTRUM

W poprzedni weekend (21-22 I 2017) obyły się w Bydgoszczy Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tenisie ziemnym do lat 14 czyli w kategorii młodzików.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka SKT Centrum Bydgoszcz Alicja Formella zwyciężając w zaciętym finale 6:3; 7:6(12) Wiktorię Paul z KCT Masters Inowrocław.
W rozgrywkach chłopców w singlu i deblu doskonale spisali się również zawodnicy SKT Centrum Bydgoszcz.
W singlu chłopców I miejsce zajął Maksymilian Rogowski (SKT Centrum) po 3 setowym meczu finałowym z kolegą klubowym Szymonem Goldszmytem.
III i IV miejsca zajęli: Wiktor Kowalski (BAT Bydgoszcz) i Oliwier Kropkowski (FST Sport Team Toruń).
Młodzicy rozegrali też gry deblowe gdzie w finale zawodnicy SKT Centrum,  Maks i Szymon pokonali Igora Sobierajskiego (też SKT Centrum B-szcz) i Wiktora Kowalskiego (BAT B-szcz) w 2 setach, 6:3; 6:2.
Zawodnikom, Rodzicom i Trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sezonie 2017.